Sveicināts Viesis!
Lai apskatītu mūsu mājaslapu:
Ielogojies vai Reģistrējies

Reklāma:

Jaunākie ieraksti
Lietotāji
TOP 30 Reputācija
Foruma noteikumi
Meklētājs

Lietotāju sarunas
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Izklaide » Filmas » Pāris labas filmas, kuras ieteiktu Jums iečekot!
Pāris labas filmas, kuras ieteiktu Jums iečekot!
Ar4ssSDate: Piektdiena, 2012-07-27, 22:20 | Message # 1




Ieraksti: 65
Reputācija: 7 
Balvas:0

Projekts x: ballīte be bremzēm / Project x (2012)


Nosaukums: Projekts X: ballīte bez bremzēm / Project X (2012)
Gads: 2012
Žanrs: Komēdijas
Galvenajās lomās: Tomas Māns, Olivers Kūpers, Džonatans Daniels Brauns U.C.
Filmu „Paģiras” un „Paģiras II” autors Tods Filips piedāvā visu laiku trakāko ballīti – „Projekts X”! Komēdijā „Projekts X: ballīte bez bremzēm” trīs draugi, kuriem vidusskolā neviens nepievērš uzmanību, nolemj ko darīt lietas labā – sarīkot vienu kārtīgu mājas ballīti, uzaicinot skolas skaistākās meitenes, dīdžeju un sapērkot labi daudz „šmigas”. Uz pasākumu ierodas krietni vairāk cilvēku, nekā draugi bija gaidījuši... nakts izvēršas ballītē, kuru vairs nav iespējams kontrolēt! Tādu ballīti jūs vēl nebūsiet piedzīvojuši.

Manuprāt šg labākā filma biggrin Skatījos u smējos nepajokam biggrin
Projekts X: ballīte bez bremzēm / Project X (2012) [ENG/LAT. SUB] onlainā

Staigājošie miroņi The Walking Dead (2010)


Nosaukums: Staigājošie miroņi / The Walking Dead (2010)
Gads: 2010
Žanrs: Seriāli, šausmu
Galvenajās lomās: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden U.C.
Atguvies slimnīcā pēc ievainojuma, šerifa palīgs Riks Graims atklāj nepatīkamas pārmaiņas - pasaule, kuru viņš līdz šim ir pazinis, ir piedzīvojusi apokalipsei līdzīgu katastrofu - ielās klejo dzīvi miroņi un dzīvi palikušie cilvēki ir spiesti slēpties. Nespēdams atrast savu ģimeni, Riks dodas tās meklējumos - uz pilsētu, kurā, kā runā, esot izveidota izglābto nometne.

Man ļoti šis patīk skatos kopā ar The Vampire Diaries, katru piektdienu. tagad gan protams ir pauze...

Staigājošie miroņi 1. Sezona / The Walking Dead Season 1 (2010) onlainā

Kā Jums šie divi gabali?/ es gan varu ielikt vēl kādas 50 labas filmas, bet man nav pacietības biggrin


Noderēja, kāds mans materiāls? Pievieno man reputāciju!
 
Forums » Izklaide » Filmas » Pāris labas filmas, kuras ieteiktu Jums iečekot!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Sveicināts viesi!
Ja Jūs redzat šo ziņojumu, tad neesat ielogojies vai reģistrējies. Aicinām ielogoties savā profilā vai reģistrēt jaunu profilu, lai vairs neredzētu šo logu un varētu pilnvērtīgi lietot lapu.
SPOTLIGHTUCOZ.LV © 2012