Sveicināts Viesis!
Lai apskatītu mūsu mājaslapu:
Ielogojies vai Reģistrējies

Reklāma:

Jaunākie ieraksti
Lietotāji
TOP 30 Reputācija
Foruma noteikumi
Meklētājs

Lietotāju sarunas
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Brīvā sekcija » Diskusijas » Pirmais dizains
Pirmais dizains
RobiitsDate: Pirmdiena, 2012-07-23, 18:13 | Message # 1



Ieraksti: 68
Reputācija: 5 
Balvas:1

Esmu sācis veidot savu pirmo dizainu pilnīgi no nulles, lūk un šeit progress -

Šajā tēmā likšu bildes, kad būs kaut kas jauns.
Dizains līdzīgs vienam kino dizainam.


6875493.png (54.7 Kb)


 
skyrDate: Pirmdiena, 2012-07-23, 22:07 | Message # 2




Ieraksti: 5
Reputācija: 0 
Balvas:0

piedod, bet man nāk smiekli. biggrin
zinu kad pirmais, bet nu.. biggrin
centies tās krāsas, bildes, utt veidot kaut kā musdienīgu, nevis 1995 gada 8bit kvalitātē. biggrin
veiksmi .
 
RobiitsDate: Pirmdiena, 2012-07-23, 22:21 | Message # 3



Ieraksti: 68
Reputācija: 5 
Balvas:1

Nekā smieklīga tur vēl nav, pašam diez vai labāk sanāk.
Un turklāt dizainu pieskaņo mājaslapas tematikai, tāpēc arī tādas krāsas un man nav vajadzīgs portāls visās varavīksnes krāsās.


 
skyrDate: Pirmdiena, 2012-07-23, 22:29 | Message # 4




Ieraksti: 5
Reputācija: 0 
Balvas:0

Quote (Robiits)
Nekā smieklīga tur vēl nav, pašam diez vai labāk sanāk.

Īstenībā, jā, sanāk labāk, bet nu, nevis labāk, bet kodēšanas prasmes man ir lielākas nekā tev.
Piemēram, tas pats skyrucozelvē, arī ir kodēts no nules, bet tagad jau tiek pārveidots.
Kā arī absolutezelvē mans kodiņš.
Un arī - http://skyr.ucoz.lv/_ld/0/15.png - šis dizains jau rotā daudzas lapas, ar kurām man nav nekāda saistība.
Un vēl ir ārpus ucoz saiti, kuriem ir manis kodēti dizaini. So chill, you have to learn. wink
 
RobiitsDate: Pirmdiena, 2012-07-23, 22:44 | Message # 5



Ieraksti: 68
Reputācija: 5 
Balvas:1

Quote (skyr)
Un arī - http://skyr.ucoz.lv/_ld/0/15.png - šis dizains jau rotā daudzas lapas, ar kurām man nav nekāda saistība.
Un vēl ir ārpus ucoz saiti, kuriem ir manis kodēti dizaini. So chill, you have to learn.

skyr=absolut, pilnīgi vienādi, tikai krāsa un stils pamainīti. Neko jaunu arī neesi izdomājis, bet nu es jau neapšaubu, ka tavas kodēšanas prasmes ir lielākas, bet nu anyway, nav ko te strīdēties beztēmā, labāk iesaki kaut ko, nevis izrādi pesimistisku attieksmi.


 
skyrDate: Pirmdiena, 2012-07-23, 22:50 | Message # 6




Ieraksti: 5
Reputācija: 0 
Balvas:0

Quote (Robiits)
skyr=absolut, pilnīgi vienādi, tikai krāsa un stils pamainīti. Neko jaunu arī neesi izdomājis, bet nu es jau neapšaubu, ka tavas kodēšanas prasmes ir lielākas, bet nu anyway, nav ko te strīdēties beztēmā, labāk iesaki kaut ko, nevis izrādi pesimistisku attieksmi.


Jo man ir baigais slinkums kodēt kaut ko jaunu, paņemu vecās lietas, nedaudz pafixoju, un aidā.
Hmm. Pabeidz to dizainu līdz galam, un protams, ja vari, iemet linku, pačekošu html/css, pateikšu ko un kā padarīt vieglāku kodējot.
 
RobiitsDate: Pirmdiena, 2012-07-23, 22:55 | Message # 7



Ieraksti: 68
Reputācija: 5 
Balvas:1

Quote (skyr)
Pabeidz to dizainu līdz galam, un protams, ja vari, iemet linku, pačekošu html/css, pateikšu ko un kā padarīt vieglāku kodējot.

Vot tieši tas man arī noderētu, lietoju dažādus css stilizējumus, bet īsti nesaprotu vai tie ir vajadzīgi.
OK, noteikti iemetīšu.


 
Forums » Brīvā sekcija » Diskusijas » Pirmais dizains
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Sveicināts viesi!
Ja Jūs redzat šo ziņojumu, tad neesat ielogojies vai reģistrējies. Aicinām ielogoties savā profilā vai reģistrēt jaunu profilu, lai vairs neredzētu šo logu un varētu pilnvērtīgi lietot lapu.
SPOTLIGHTUCOZ.LV © 2012